Showing: 1 - 9 of 9 RESULTS
Cokollata

Bananica

Cokollata me banane origjinale, me receten e saj tradicionalisht te parezistueshme.    

Cokollata

Coko Smoki

Čoko Smoki – kokrriza cokollate qumeshti me shije te e kombinimin origjinal të flips dhe çokollatë të vërtetë të qumështit Coko Smoki eshte unike në botën e ushqimeve të lehta.  

Uncategorized

Prima Kikirike

Cibuket Prima jane bere per cdo shije. Kualiteti dhe varieteti i shijeve dhe perberesit autentike do plotesojne nevojat tuaja per nje snack apo ushqim te lehte. Zgjidhni ndermjet shijes klasike, me kikirike apo me djath.

Patatina

Smoki

Smoki eshte patatina e pare flips e krijuar ne Europen juglindore me 1972. Receta origjinale ka mbetur sekreti i suksesit te Smoki, me nje shije unike ne boten e patatinave. Qe ne fillimet e tij Smoki ka fituar popullaritet te madh, dhe shjija e tij kercitese me kikirike e bejne ushqimin e te gjitha gjeneratave …