Showing: 1 - 3 of 3 RESULTS
Cokollata

Bananica

Cokollata me banane origjinale, me receten e saj tradicionalisht te parezistueshme.    

Cokollata

Coko Smoki

Čoko Smoki – kokrriza cokollate qumeshti me shije te e kombinimin origjinal të flips dhe çokollatë të vërtetë të qumështit Coko Smoki eshte unike në botën e ushqimeve të lehta.